logo
Okul Bilgi Sistemi

Özel Sakarya Boğaziçi Kolejinde Hafta Sonu Kursları

Özel Sakarya Boğaziçi Koleji Ortaokul ve Anadolu Lisesi’nde hafta sonu kursları ile okul saatleri dışında, akademik eğitim süreci hız kesmeden devam ediyor.

Özel Sakarya Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi’nde üniversite sınavına hazırlık 9. sınıftan başlıyor. 9, 10, 11, 12. sınıflar için sınava hazırlık sürecinde başarı düzeylerini ve performanslarını  yükseltebilmelerini sağlayacak şekilde planlanan kurslar, özellikle 12. sınıf öğrencilerinin YKS’ye, ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin ise LGS’ye hazırlanmalarında önemli rol oynuyor.

Öğrencilerimizin ve velilerimizin okulumuz haricinde başka bir kişi veya kuruma ihtiyaç duymamaları için geliştirilen ve kişiye özel eğitim anlayışının en güçlü halkası olan hafta sonu kurslarımız ile öğrencilerimiz, okul saatleri dışında kalan zamanlarında ise geçmişteki öğrenme eksiklerini giderirken TYT-AYT ve LGS’ye hazırlık süreçlerini de eksiksiz bir şekilde sürdürüyorlar. Kurs sürecinde öğrencilerimizin gelişimleri Ölçme Değerlendirme Birimimiz tarafından dikkatle takip ediliyor.

 

Yorumlara kapalı
Sizi arayalım!
Kayıt işlemleri ve merak ettiğiniz herşey hakkında bizi bilgilendirin, biz sizi arayalım.
Bize Ulaşın
Etiketler
Konumumuz

Adres
Tekeler Mah. 966. Sok. No:3/2
Adapazarı/SAKARYA

Saatler
Pazartesi—Cuma: 08.30–18:00
Cumartesi: 08.30–13.30

Twitter
Invalid or expired token.
İletişim Bilgileri
  • Tekeler Mah. 966. Sok. No:3/2
  • Adapazarı/SAKARYA
  • +90 264 777 36 00-01-02
  • bilgi@sakaryabogazicikoleji.com