logo
Okul Bilgi Sistemi

SAKARYA ÖZEL BOĞAZİÇİ KOLEJİ’NDE İLK DERS ZİLİ ÇALDI

Özel Sakarya Boğaziçi Koleji’nde 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılışı okul bahçesinde düzenlenen törenle yapıldı.

Açılış törenine Okul Kurucusu Fatma Aygün Kahya, Genel Koordinatör Hakan Aldemir, Okul Müdürü Turan Işık, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Eğitim öğretim döneminin açılış konuşmasını Okul Müdürü Turan Işık yaptı. Turan Işık yaptığı konuşmasında, “Sakarya ve Türkiye’ye başarıları, disiplini ve milli- manevi değerleri ile liderlik yaparak, başkalarına örnek olacak BOĞAZİÇİ KOLEJİ’ ni  Sakarya’mıza kazandırmanın mutluluğunu yaşamak için toplanmış bulunmaktayız.  Bu kurumu en yükseklere taşıyarak, Sakarya ve Türkiye’nin en iyileri arasında olmayı hedeflemekteyiz. Bize emanet edilen yavrularımızı ATATÜRK’ ün gösterdiği yüksek hedefler doğrultusunda geleceğe hazırlarken, onları Türkiye’nin en iyi Yüksek Öğretim kurumlarına yerleştirerek iyi bir meslek sahibi olmaları için bu yolları onlara hazırlamak istiyoruz. Bu amaçla branşlarında deneyimli, iddialı öğretmenlerimiz ve yönetim kadromuz ile başaracağımızdan asla şüphemiz yoktur. Çünkü bizler başarıya odaklıyız, başarmakta SAKARYA BOĞAZİÇİ KOLEJİ’NİN işidir.” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrencilerin sınıflarına, velilerin ise kokteyl alanına geçmesi ile Sakarya Boğaziçi Koleji’nde eğitim öğretim yılı başlamış oldu.

Yorumlara kapalı
Sizi arayalım!
Kayıt işlemleri ve merak ettiğiniz herşey hakkında bizi bilgilendirin, biz sizi arayalım.
Bize Ulaşın
Etiketler
Konumumuz

Adres
Tekeler Mah. 966. Sok. No:3/2
Adapazarı/SAKARYA

Saatler
Pazartesi—Cuma: 08.30–18:00
Cumartesi: 08.30–13.30

Twitter
Invalid or expired token.
İletişim Bilgileri
  • Tekeler Mah. 966. Sok. No:3/2
  • Adapazarı/SAKARYA
  • +90 264 777 36 00-01-02
  • bilgi@sakaryabogazicikoleji.com